SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Volksbank CZ

Volksbank CZ Volksbank a jej materská spoločnosť Volksbank AG pôsobí na finančnom trhu už od roku 1922. Predtým spoločnosť fungovala ako spoločenstvo úverových inštitúcií. V Českej republike potom Volksbank funguje od roku 1993 a ponúka sortiment bankových produktov a služieb v plnej výške.

Profil spoločnosti Volksbank

Skupinu Volksbank AG vlastné rámcovo 60 rakúskych družstevných bánk, ktoré majú centrálu vo Viedni. Po celej Európe má Volksbank AG viac než 650 pobočiek, kde pracuje cez 6 000 zamestnancov. V našej krajine má Volksbank skoro 30 obchodných miest a disponuje necelými 700 bankomaty pre svojich klientov.

Produkty spoločnosti Volksbank

Volksbank ponúka naozaj širokú škálu najrôznejších produktov a služieb. Rozdelenie prebieha pomocou segmentácie zákazníkov na fyzické osoby, spoločnosti a verejný sektor . Každý segment má samozrejme svoje vlastné jedinečné produkty, ktoré sú závislé od požiadaviek slovenských klientov za pomoci svetového know-how, ktoré spoločnosť za dobu svojej mnohoročnej tradície získala.

Osobné konta Volksbank

Pre občanov Volksbank ponúka jedinečné druhy kont v závislosti od účelu využitia a sú odstupňované podľa náročnosti a potrieb klientov. Všetko začína u jednoduchých kont, cez rozsiahlejšie služby až k exkluzívnemu kontu, ktoré informuje svojho majiteľa komplexne, ponúka mu všetky dostupné služby a predstavuje špičku v ponúkaných službách Volksbank.

Firemné možnosti u Volksbank

Podnikatelia a spoločnosti majú u bankových operácií výrazne zvýšenou bezpečnostnú ochranu a Volksbank dbá na stabilnej a rýchlo prístupné online systémy. Spoločnosti vždy využívajú produkty podľa svojho individuálne nastaveného pláni a všetko je mu presne štruktúrované na mieru. Verejný sektor sa potom u Volksbank predstavuje poradenstvo a sprostredkovanie financovania projektov prípadne efektívne investovania a využitia voľných prostriedkov vo verejných inštitúciách.

Aktuálne dianie vo svete financií