SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Wüstenrot

Wüstenrot Wüstenrot je nemecké mestečko, po ktorom bola pomenovaná teraz už svetová spoločnosť, ktorá svojou tradíciou siaha až do roku 1921. Hlavným mottom spoločnosti Wüstenrot je "Každé rodine strechu nad hlavou " . A s tým tiež súvisí náplň činnosti tejto inštitúcie, teda stavebné sporenie a finančné poradenstvo v oblasti bývania. Spoločnosti je súčasťou skupiny, ktorá nesie názov Wüstenrot a teraz v sebe zahŕňa aj veľkú nemeckú poisťovňu Württembergische AG.

Profil spoločnosti Wüstenrot

V našej krajine Wüstenrot funguje od roku 1993 ako Wüstenrot-stavebná sporiteľňa as , teda od začiatku vzniku stavebného sporenia v Českej republike. V súčasnosti ponúka spoločnosti produkty stavebného sporenia, financovanie bývania, vytváranie finančných rezerv na starobu a ďalšie služby spojené so životným poistením a poistnú ochranu všeobecne . Ide v súčasnosti o komplexnú finančnú inštitúciu, ktorá svojím významom, nielen u nás, hrá výraznú úlohu na poli finančných trhov.

Produkty spoločnosti Wüstenrot

Ťažiskovým produktom spoločnosti Wüstenrot je stále stavebné sporenie. To ponúka spoločnosť v niekoľkých variantoch s ďalšími flexibilnými možnosťami v podobe iných úrokových sadzieb a podmienok. V oblasti poisťovníctva hrá Wüstenrot tiež nezanedbateľnú úlohu a ponúka ako klasická poistenia, tak aj špeciálne druhy zdravotných a životných. V oblasti poistenia majetku potom ponúka povinné ručenie, havarijné poistenie, poistenie bývania a podnikateľov . Samozrejme ako zavedená inštitúcia je Wüstenrot schopná ponúkať aj hypotekárne úvery , ktoré sú vhodné ako pre súkromné osoby tak i spoločnosti. A samozrejme sa stavebným sporením je úzko spätý aj úver zo stavebného sporenia, respektíve jeho dve varianty v podobe preklenovacieho úveru a úveru riadneho. To všetko ponúka spoločnosť Wüstenrot vo 4 svojich spoločnostiach, ktoré svojou značkou zastrešuje.

Aktuálne dianie vo svete financií